Avatar online

Avatar je sci-fi film legendárního režiséra James Camerona. Příběh Avataru se odehrává v budoucnosti, v roce 2154, na planetě Alpha Centaur.  Planeta Pandora je obydlená tvory modré pleti, kteří žijí v symbióze s přírodou, zatímco lidé mají zájem o nerostné bohotství Pandory.

Režie: James Cameron
Hrají: Sam Worthington, Sigourney Weaver, Zoe Saldana, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Joel Moore, Wes Studi, Laz Alonso, CCH Pounder

Originální název: Avatar
Kategorie filmu: Filmy online » Akční, Animované, Dobrodružné, Sci-fi

2009, Velká Británie, 162 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (73 hlasů, průměr: 4.59 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu

Desátník Jake Sully (Sam Worthington) je vojákem, v součastnosti upoután na kolečkové křeslo. Jake dostane příležitost a přilétá na Pandoru, aby nahradil svého neočekávaně zemřelého bratra. Jake dostává úkol infiltrovat se mezi domorodé obyvatele Pandory za pomocí vyspělé technologie a získávat informace potřebné k převzetí kontroly na Pandoře.

K proniknutí k domorodcům slouží tzv. avataři vypadající jako domorodci. Avatara může člověk ovládat na dálku svojí myslí. Jake se dostane mezi domorodé obyvatele (Na’vi) a má je přesvěčit k nenásilnému přestěhování. To se mu ale nedaří a zatímco Jake poznává krásy Pandory a její přírody a obyvatel, lidem dochází trpělivost a rozhodují o útoku, který má za cíl převzít kontrolu lidí na planetě.

Ačkoliv lidé mají technickou převahu, domorodí obyvatelé jsou s planetou spoutáni a rozhodně se lidem nevzdají bez boje.

Avatar drží mnoho NEJ a zaznamenal rekordní návštěvnost, zisky a dostal mnoho ocenění. Cameron na něm usilovně pracoval několik let a 3D efekty filmu jsou vypilované do posledních detajlů.

Online trailer k filmu Avatar ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Avatar

Jediný správný název pro film od Jamese Camerona je Avatar. Pokud film vyhledáváte jako Awatar, máte chybu v písmenku.

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Avatar byl publikován dne 10. 05. 2010

Sponzoruje: slevy dnes v ČR