Brüno online

Americký komedie z roku 2009, v hlavní roli Sacha Baron Cohen, více asi netřeba dodávat. Brüno jepro někoho nechutná komedie až zvrhlá podívaná, pro někoho naopak jedinečná zábava, ve které se odráží dnešní doba. Brüno je homosexuál, který se chce stát slavným a tak odlétá do puritánské ameriky, kde se chce stát hvězdou.

Režie: Larry Charles
Hrají: Sacha Baron Cohen, Alice Evans,  Bono, Snoop Dogg, Elton John,  Sting,  Slash, Paula Abdul, Chris Martin, Harrison Ford, Miguel Sandoval a další.

Originální název: Brüno
Kategorie filmu: Filmy online » Erotické, Komedie

2009, USA, 81 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (15 hlasů, průměr: 4.53 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu

Americký komedie z roku 2009, v hlavní roli Sacha Baron Cohen, více asi netřeba dodávat. Brüno jepro někoho nechutná komedie až zvrhlá podívaná, pro někoho naopak jedinečná zábava, ve které se odráží dnešní doba. Brüno je homosexuál, který se chce stát slavným a tak odlétá do puritánské ameriky, kde se chce stát hvězdou. V americe o jeho zvrhlé a nechutné herecké výkony, které jsou daleko za hranicí vkusu není zájem. Neujme se ani jako moderátor a tak nakonec se Brüno proslavý až ve Wreslingové show, kde se přizná ke své orientaci.

Online trailer k filmu Brüno ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Brüno

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Brüno byl publikován dne 24. 05. 2010

Sponzoruje: slevy dnes v ČR