Centurion online

Dobrodružný film Velké Británie. Jakmile je římská legie téměř poražena a zcela zdecimována zničujícími útoky partyzánských bojovníků, musí se hrstka přeživších římských vojáků vzchopit a pokusit se bojovat o své vlastní životy. Sedm statečných římanů na útěku před barbary a všichni se musejí držet jediného hesla: bojuj nebo zemřeš.

Režie: Neil Marshall
Hrají: Michael Fassbender, Dominic West, Olga Kurylenko, David Morrissey, Noel Clarke, JJ Feild, Axelle Carolyn  a další.

Originální název: Centurion
Kategorie filmu: Filmy online » Akční, Dobrodružné, Drama, Historické

2010, VB , 97 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (19 hlasů, průměr: 4.16 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu

Jakmile je římská legie téměř poražena a zcela zdecimována zničujícími útoky partyzánských bojovníků, musí se hrstka přeživších římských vojáků vzchopit a pokusit se bojovat o své vlastní životy. Sedm statečných římanů na útěku před barbary a všichni se musejí držet jediného hesla: bojuj nebo zemřeš.

Online trailer k filmu Centurion ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Centurion

Uživatelské recenze filmu

  1. Datum recenze: 30.8.2010 | Fanoušek hodnotí film Centurion:

    Asi nejslabší Marshallův film, ale ve škatulce Centurion = „krvavá historická řežba“ pořád silný nadprůměr, který stojí hlavně na režisérově citu pro maximální krvavost (co na tom, že to cáká digitálně) a charismatických hercích. Na to, že se tam hodinu a půl vlastně nic neděje, to naplno vtáhne a dá pocítit fakt, že v jednoduchosti je někdy opravdu krása.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Centurion byl publikován dne 06. 07. 2010

Sponzoruje: slevy dnes v ČR