Doba ledová 2 – Obleva online

Americký animovaný film Doba Ledová, který patří spolu se Shrekem mezi nejoblíbenější. V době ledové se vracejí staří známý chlupatý mamut Manny, lenochod Sid, tygr Diego a veverka Scrat. Jak už název napovídá, naše hrdiny bude trápit obleva a tání všudepřítomného sněhu a ledovců.

Režie: Carlos Saldanha
Hrají: Ray Romano, John Leguizamo, Denis Leary, Seann William Scott, Josh Peck, Queen Latifah, Will Arnett, Jay Leno  a další.

Originální název: Ice Age: The Meltdown
Kategorie filmu: Filmy online » Animované, Romantické

2006, USA, 86 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (19 hlasů, průměr: 4.37 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu

Naše trojice hrdinů stále drží pospolu a žijí v primitivní verzi vodního parku, nabité skluzavkami, bazény s vlnami a spoustou zvířat užívajících si sluníčka. Manny kolem sebe vidí rodiny držící pohromadě a cítí se připraven založit vlastní rodinu. Nikdo ale v okolí nezahlédnul jiného mamuta celou věčnost, Manny se proto obává, že může být posledním žijícím exemplářem. Manny, ale nakonec potká mamutici Ellie a námluvy mohou začít.

Jakoby nebylo dost těžké získat si přízeň Ellie, jako přívažek se totiž objeví její dva bratři z rodu vačic, Crash a Eddie, párek troufalých rošťáků, kteří jsou nafoukaní, uvřískaní průšviháři. K dobru je jim nutno přičíst, že mají Ellie opravdu rádi a chovají se k ní velmi ochranářsky. Díky tomu je jim jejich mimořádně frackovité chování odpouštěno. Jak tání pokračuje, naši hrdinové rychle pochopí, že oteplování má jednu zásadní nevýhodu: ohromnou, hrozivou potopu. Tenčící se ledová hráz je všechno, co stojí mezi světem, který znali a akváriem nadživotní velikosti. Nakonec, ale vše jako vždy dobře dopadne.

Online trailer k filmu Doba ledová 2 – Obleva ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Doba ledová 2 – Obleva

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Doba ledová 2 – Obleva byl publikován dne 13. 05. 2010

Sponzoruje: slevy dnes v ČR