Gladiátor online

Gladiátor je historický film slavného režiséra Ridleyho Scotta. Pojednává o římském generálovi Maximovi (Russell Crowe), který pro svého pána vybojoval mnoho bitev i v daleké Germánii. Maxima uznával nejen jeho pán a vládce, ale měl respekt i u vojáků a to se mu stalo osudným po smrti jeho pána a vládce říma.

Režie: Ridley Scott
Hrají: Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen, Oliver Reed, Richard Harris, Derek Jacobi, Djimon Hounsou, John Shrapnel, Tomas Arana, David Hemmings, Ralf Moeller

Originální název: Gladiator
Kategorie filmu: Filmy online » Dobrodružné, Drama, Historické

2000, Velká Británie, 149 nebo 171 (SE) minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (42 hlasů, průměr: 4.48 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu

Římský generál Maximus (Russell Crowe), který pro svého pána vybojoval mnoho bitev i v daleké Germánii. Maxima uznával nejen jeho pán a vládce, ale měl respekt i u vojáků a to se mu stalo osudným po smrti jeho pána a vládce říma. Zatímco Maximus vítězí v posledních bitvách a doufá v návrat k rodině, vládce usmrtí jeho vlastní syn Commodus (Joaquin Phoenix), který na Maxima žárlí. Commodus nechá vyvraždit Maximovi celou rodinu a nařidí i jeho popravu. Maximus popravu přežije, ale rodinu nestihne zachránit.

Postupem událostí se dostane mezi gladiátory a jeho jediným cílem se stává pomsta Commodovi, na to, ale Maximus potřebuje přežít bitvy nezi gladiátory v aréně a časté intriky ze strany Commoda, který časem přijde na to, že za gladiátorskou maskou je právě Maximus a hodlá ho zabít. Na straně Maxima je, ale římské publikum a celá aréna a tak Maximus přežívá i když stojí proti několika násobné přesile.

Online trailer k filmu Gladiátor ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Gladiátor

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Gladiátor byl publikován dne 10. 05. 2010

Sponzoruje: slevy dnes v ČR