Hanebný pancharti online

Hanebný pancharti jsou americko-německý válečný film od Quentina Tarantina. Na scénáři se pracovalo téměř 10 let a proběhlo v Německu a ve Francii. Toto akční válečné drama bylo představeno divákům poprvé na festivalu v Cannes v květnu 2009, kde bylo nominováno na Zlatou palmu a kde Christoph Waltz získal cenu pro nejlepšího herce.

Režie: Quentin Tarantino
Hrají: Brad Pitt, Mélanie Laurent, Christoph Waltz, Eli Roth, Michael Fassbender, Diane Kruger, Daniel Brühl, Til Schweiger, Gedeon Burkhard, Jacky Ido, B. J. Novak, Omar Doom

Originální název: Inglourious Basterds
Kategorie filmu: Filmy online » Akční, Dobrodružné, Válečné

2009, USA / Německo, 147 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (20 hlasů, průměr: 4.10 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu

Film je rozdělen do 5 kapitol. V první kapitole filmu do rodiny statkáře LaPadita ve Francii přijde Hans Landa – mezi němci známý a uznávaný lovec židů. Pod jeho psychologickým nátlakem nakonec farmář vyzradí skrýš židovské rodiny, která je následně zmasakrována. Zachránit se podaří jen mladé a krásné Shoshaně.

Druhá kapitola filmu se jmenuje Hanebný pancharti. Aldo Raine (Brad Pitt) shání vojáky do svého týmu – zabijáků nacistů. Aldo velmi rychle nachází své pancharty, kteří mají „náckům co vracet“ a odlétají do Německé sabotovat a masakrovat nacisty. Aldo je úspěšný a nedá spát ani samotnému vůdci.

Třetí kapitola pojednává o Frederick Zollerovi, který je německý hrdina. Mladý muž, který jako odstřelovač uhájil pozici je v Německu celebritou. V Paříži se seznámí a zamiluje do Shoshany, která zde vede kino. Frederic učiní Shoshaně nabídku na uspořádání festivalu pro špičky nacistů.

4 kapitola s názvem operace kino má za cíl sabotovat sjezd nacistů v kině, které vede Shoshana. Během příprav však na pancharty čeká překvapení a utrží první ztráty na životech. To je ovšem nemůže zastavit a operace kino pokračuje.

V poslední kapitole se začíná premiéra filmu ve které je hlavní hvězdou Frederic. Přítomna je veškerá smetánka nacistů. Hans Landa je ovšem špička ve svém oboru a pancharty prokoukne. Shodou okolností se podaří kino podpálit a pancharti si odvezou i svoji trofej v podobě Hanse Landy.

Online trailer k filmu Hanebný pancharti ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Hanebný pancharti

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Hanebný pancharti byl publikován dne 10. 05. 2010

Sponzoruje: slevy dnes v ČR