Muži v naději online

Nová komedie Muži v naději od Jiřího Vejdělka s hvězdným obsazením, v hlavní roli Jiří Macháček a Bolek Polívka.

Může být nevěra základem šťastného manželství? Jiří Macháček jako Rudolf je o tom přesvědčen.

Režie: Jiří Vejdělek

Hrají: Jiří Macháček, Bolek Polívka, Éva Kerekes, Petra Hřebíčková, Simona Stašová, Lukáš Langmajer, Hynek Čermák, Michal Novotný, Emma Smetana a další.

Originální název: Muži v naději

Kategorie filmu: Filmy online » Komedie, České

2011 ČR, 115 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (57 hlasů, průměr: 4.00 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu Muži v naději

Může být nevěra základem šťastného manželství? Rudolf je o tom přesvědčen: „Ženská má mít pocit, že o chlapa musí bojovat, musí se snažit, aby si ho udržela. A hlavně, ženská se nesmí nudit!” Rudolf s úspěchem uplatňuje svou divokou teorii v každodenní praxi a to s neutuchajícím elánem, který je u čerstvého šedesátníka záviděníhodný.

O to víc pak nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje, který pro samé svědomité plnění povinností nevnímá, jak nebezpečně se jeho žena Alice začíná nudit. Milující tatínek a kamarádský tchán Rudolf proto nabídne Ondřejovi několik prověřených rad, jak vnést do skomírajícího manželství potřebný vzruch. Koneckonců jde o rodinné štěstí jeho jediné dcery.

Z nudného Ondřeje se pak díky románku s krásnou Šarlotou skutečně stává sebevědomý pán, obletovaný milenkou a obdivovaný vlastní manželkou. Situace je to sice krásná, ale dlouhodobě neudržitelná. Už proto, že skutečnými pány tvorstva jsou pochopitelně ženy. Ondřeje čeká smršť komediálních situací a čelí s odzbrojující kombinací typicky mužských vlastností – hravou vynalézavostí a nezničitelnou nadějí, že všechno dobře dopadne. (oficiální text distributora)

Online trailer k filmu Muži v naději ke shlédnutí zdarma česky

Další informace o filmu Muži v naději

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Muži v naději byl publikován dne 17. 08. 2011

Sponzoruje: slevy dnes v ČR