Občanský průkaz online

Hořká komedie Občanský průkaz sleduje osudy čtveřice dospívajících mladíků, jejich přátel, lásek a rodičů od okamžiku, kdy v patnácti letech dostanou občanský průkaz, až do chvíle, kdy se v osmnácti snaží uniknout vojně a pokoušejí se získat modrou knížku.

Režie: Ondřej Trojan

Hrají: Libor Kovář, Matouš Vrba, Jan Vlček, Jakub Šárka, Aňa Geislerová, Martin Myšička, Marek Taclík, Kristýna Boková – Lišková, Magdaléna Sidonová, Jana Šulcová, Jaromír Dulava, Jiří Macháček, Václav Kopta a další.

Originální název: Občanský průkaz

Kategorie filmu: Filmy online » Historické, Komedie, České

2010 ČR, 130 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (16 hlasů, průměr: 4.25 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu Občanský průkaz

Hořká komedie Ondřeje Trojana Občanský průkaz sleduje osudy čtveřice dospívajících mladíků, jejich přátel, lásek a rodičů od okamžiku, kdy v patnácti letech dostanou občanský průkaz, až do chvíle, kdy se v osmnácti snaží uniknout vojně a pokoušejí se získat modrou knížku.

Petr, Popelka, Aleš a Míťa dospívají v sedmdesátých letech, v době, kdy vyjít na ulici bez občanského průkazu znamenalo koledovat si o průšvih, a kdy povinná vojenská služba byla pro mnohé tím největším strašákem. Každý po svém i společně se snaží neztratit v totalitním státě zdravý rozum a smysl pro humor, ale také nezadat si s režimem.

Online trailer k filmu Občanský průkaz ke shlédnutí zdarma česky

Další informace o filmu Občanský průkaz

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Občanský průkaz byl publikován dne 21. 05. 2011

Sponzoruje: slevy dnes v ČR