Počátek online

Leonardo Dicaprio jakoe zkušený zloděj, absolutní špička v krádežích  tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl nejzranitelnější.

Režie: Christopher Nolan

Hrají: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Ken Watanabe, Dileep Rao, Cillian Murphy a další.

Originální název: Inception

Kategorie filmu: Filmy online » Akční, Drama, Sci-fi

2010 USA, 148 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (6 hlasů, průměr: 4.50 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu Počátek

Dom Cobb  je zkušený zloděj, absolutní špička v nebezpečném umění extrakce: krádeže cenných tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl nejzranitelnější. Cobbova vzácná schopnost z něj učinila vyhledávaného hráče v zákeřném světě korporátní špionáže, ale také z něj udělala uprchlíka a stála ho všechno, co kdy miloval. Teď dostane Cobb šanci na vykoupení. Jedna poslední akce mu může vrátit normální život, ale jen pokud se mu podaří provést nemožné – počátek. Místo dokonalé krádeže musí Cobb a jeho tým specialistů zvrátit běh věcí. Jejich úkolem není myšlenku ukrást, ale vnuknout ji.

Pokud uspějí, půjde o dokonalý zločin. Ale sebepečlivější plánování a odborná znalost je nemůže připravit na nebezpečného nepřítele, který nejspíš předvídá každý jejich krok. Nepřítel, kterého mohl čekat jen Cobb. Uznávaný režisér Christopher Nolan natočil mezinárodně obsazený sci-fi akční snímek „Počátek“, který vás zavede nejen na různá místa na světě ale také do intimního a nekonečného světa snů. (oficiální text distributora)

Online trailer k filmu Počátek ke shlédnutí zdarma česky

Další informace o filmu Počátek

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Počátek byl publikován dne 21. 05. 2011

Sponzoruje: slevy dnes v ČR