Robin Hood online

Americký dobrodružný film Robin Hood od slavného režiséra Ridleyho Scotta o legendě, kterou není třeba představovat. Británie nebyla ve 13. století nejvhodnějším místem k životu. Chudá země ještě financovala křížové výpravy krále Richarda. Země potřebovala svého hrdinu.

Režie: Ridley Scott
Hrají: Russell Crowe, Mark Strong, Cate Blanchett, Scott Grimes, Kevin Durand, Bronson Webb, Vanessa Redgrave, Oscar Isaac, Léa Seydoux, William Hurt a další.

Originální název: Robin Hood
Kategorie filmu: Filmy online » Dobrodružné, Historické

2010, USA / Velká Británie, 140 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (18 hlasů, průměr: 3.94 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu

Americký dobrodružný film Robin Hood slavného režiséra Ridleyho Scotta o legendě, kterou není třeba představovat. Británie nebyla ve 13. století nejvhodnějším místem k životu. Chudá země ještě financovala křížové výpravy krále Richarda. Země potřebovala svého hrdinu.

Hrdinou se stal lučištník Robin (Russell Crowe), který se stal svědkem smrti krále při obléhání francouzského hradu a rozhodne se na vlastní pěst dostat se po letech do rodné Anglie. Ocitá se v Nottinghamu, které ovládá brutální šerif.Málokdo se mu dokáže vzepřít, jednou z výjimek je Lady Marion.

Po Richardově smrti nastoupí na trůn slabý král Jan a situace se tak ještě zhorší. Lidé potřebujů vůdce a zastánce a tím je Robin Hood, který je vždy na straně lidu a je zastáncem bezprávý.

Online trailer k filmu Robin Hood ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Robin Hood

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Robin Hood byl publikován dne 13. 05. 2010

Sponzoruje: slevy dnes v ČR