Román pro muže online

roman pro muzeRomán pro muže je příběh tří sourozenců: Bruna, Cyrila, a Anety. Pevné pouto, které se mezi nimi utvořilo po tragické smrti rodičů, kdy starost o výchovu mladšího bratra a sestry převzal nejstarší Cyril, prochází netradiční zkouškou. Sourozenci odjíždějí na výlet do hor v zádech se stínem neodvratně se blížící Brunovy smrti. Výlet, který má být jakousi cestou posledních splněných přání – včetně tajných erotických fantazií, se však mění v tragikomickou konfrontaci základních hodnot a životních postojů.

Režie: Tomáš Bařina
Hrají: Miroslav Donutil, Miroslav Vladyka, Vanda Hybnerová, Táňa Pauhofová, Jan Budař, Filip Čapka, Ági Gubíková a další.

Originální název: Román pro muže
Kategorie filmu: Filmy online » Komedie, České

2010 ČR, 100 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (48 hlasů, průměr: 4.35 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu Román pro muže

Román pro muže je příběh tří sourozenců: Bruna, Cyrila, a Anety. Pevné pouto, které se mezi nimi utvořilo po tragické smrti rodičů, kdy starost o výchovu mladšího bratra a sestry převzal nejstarší Cyril, prochází netradiční zkouškou. Sourozenci odjíždějí na výlet do hor v zádech se stínem neodvratně se blížící Brunovy smrti. Výlet, který má být jakousi cestou posledních splněných přání – včetně tajných erotických fantazií, se však mění v tragikomickou konfrontaci základních hodnot a životních postojů.

Podle scénáře a bestselleru Román pro muže, nejprodávanějšího českého spisovatele Michala Viewegha, vznikla další z adaptací jeho románů. Filmy podle Vieweghových předloh patří již řadu let k divácky velmi úspěšným titulům. První adaptaci knihy Báječná léta pod psa natočil režisér Petr Nikolaev. Další úspěšné adaptace jako Výchova dívek v Čechách, Román pro ženy, Účastníci zájezdua Nestyda sklidili velký úspěch. Báječná léta pod psa byl nejnavštěvovanějším českým filmem roku 1997. Román pro ženy vidělo přes 600 tisíc diváků. Film Účastníci zájezdu se stal s téměř 800 tisíci diváky nejnavštěvovanějším filmem 2006 v ČR.

Online trailer k filmu Román pro muže ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Román pro muže

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Román pro muže byl publikován dne 18. 09. 2010

Sponzoruje: slevy dnes v ČR