Souboj titánů online

Nově zpracovaná legenda Souboj titánů. Boj mezi bohy může zničit celý svět a lidstvo zaniknout. Jediná naděje pro lidstvo je polobůh mocného Dia, Perseus. Perseus vychovávaný obyčejným rybářem nemá božské vrtochy a je za všech okolností připraven bojovat za práva lidstva.

Režie: Louis Leterrier
Hrají: Sam Worthington, Gemma Arterton, Mads Mikkelsen, Alexa Davalos, Liam Neeson, Danny Huston, Jason Flemyng, Ralph Fiennes, Nicholas Hoult, Izabella Miko, Hans Matheson, Vincent Regan, Pete Postlethwaite, Luke Treadaway, Polly Walker
a další.

Originální název: Clash of the Titans
Kategorie filmu: Filmy online » Dobrodružné, Sci-fi

2010, VB / USA, 106 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (27 hlasů, průměr: 4.44 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu

Souboj titánů staví boj o moc muže proti králům a krále proti bohům. Boj mezi bohy samotnými může zničit celý svět. Perseus, syn boha vychovávaný člověkem, neuspěje v záchraně své rodiny před Hadem, pomstychtivým bohem podsvětí. Když už nemá co ztratit, rozhodne se pro nebezpečnou misi, jejímž cílem je zničit Hada dřív, než se jemu podaří zničit Dia a rozpoutat peklo na zemi. Perseus se spolu s dalšími neohroženými bojovníky vydává na nebezpečnou cestu hluboko do zakázaných světů. Musí se utkat s pekelnými démony a hrůzostrašnými příšerami. Zvítězí pouze, pokud přijme svou moc a sílu jako bůh a vzepře se svému osudu a půjde svou vlastní cestou.

Online trailer k filmu Souboj titánů ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Souboj titánů

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Souboj titánů byl publikován dne 22. 06. 2010

Sponzoruje: slevy dnes v ČR