Thor online

Thorovu otci, trvalo spoustu let, než ve své říši nastolil křehký mír. Arogantní Thor, ale dělá všechno proto, aby tuhle rovnováhu narušil. Když pohár trpělivosti jeho otce přeteče, Thorovi odebere jeho schopnosti boha a svrhne ho mezi smrtelníky na Zemi.

Režie: Kenneth Branagh

Hrají: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Natalie Portman, Colm Feore, Jaimie Alexander,  a další.

Originální název: Thor

Kategorie filmu: Filmy online » Akční, Sci-fi

2011 USA, 114 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (16 hlasů, průměr: 3.63 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu Thor

Thorovu otci, vládci bohů Odinovi , trvalo spoustu let, než ve své říši nastolil křehký mír. Arogantní a domýšlivý Thor ale dělá všechno proto, aby tuhle rovnováhu narušil. Když pohár trpělivosti jeho otce přeteče, Odin Thora exemplárně potrestá. Odebere mu jeho schopnosti boha a svrhne ho mezi smrtelníky na Zemi.

Svržený a zavržený Thor lidmi zpočátku opovrhuje, postupně se mu začnou dostávat pod kůži, zejména vědkyně Jane Foster . Thorovi ale není dopřáno užívat si pozemského klidu. Jeho bratr Loki chce využít Thorova aktuálního oslabení a pošle na něj armádu všehoschopných pochopů, která v duchu přísloví „Když se kácí les, létají třísky“, rozpoutá peklo na Zemi. Boží synek se bude muset rychle rozhodnout, jestli nechá lidi za sebe krvácet, nebo se vzchopí, zvedne kladivo a vyrazí na zteč.

Online trailer k filmu Thor ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Thor

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Thor byl publikován dne 17. 05. 2011

Sponzoruje: slevy dnes v ČR