Účastníci zájezdu online

Česká komedie Jiřího Vejděleka podle románu českého spisovatele Michala Viewegha. Účastníci zájezdu navazují na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem roku 2005. Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících.

Režie: Jiří Vejdělek
Hrají:Anna Polívková, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Ondrej Kovaľ, Květa Fialová, Jaromír Nosek, Adrian Jastraban, Jitka Kocurová, Jana Štěpánková, Šárka Opršálová a další.

Originální název: Účastníci zájezdu
Kategorie filmu: Filmy online » Komedie, České

2006, ČR, 113 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (119 hlasů, průměr: 4.30 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu

Účastníci zájezdu navazují na úspěch Románu pro ženy, který se stal nejúspěšnějším filmem roku 2005. Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících. Najdeme mezi nimi sympatickou, leč lehce baculatou Jolanu, její rodiče, jejichž partnerství léty dospělo k stereotypu, stárnoucí leč šarmantní dámy Helgu a Šarlotu, hvězdou zájezdu je Max, zpěvák a sexy idol součastnosti, který si chce odpočinout od bulváru i fanynek.

Průvodkyně Pamela chce bezproblémový a idilický zájezd. Oni se však vidí poprvé v životě! Během cesty a pobytu u moře na všechny čeká řada komických, ale i absurdních situací, v nichž se lidé ukazují odhaleni, a to nejen do plavek. Přátelství, překvapivá setkání, letní milostná vzplanutí i divoké prázdninové vášně se odrážejí v příběhu plném humoru a jemné vieweghovské ironie.

Online trailer k filmu Účastníci zájezdu ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Účastníci zájezdu

Uživatelské recenze filmu

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Účastníci zájezdu byl publikován dne 12. 05. 2010

Sponzoruje: slevy dnes v ČR