Ženy v pokušení online

Česká komedie Ženy v pokušení Jiřího Vejdělka. Čtyřicátnice Helena, která je uznávanou odbornicí na manželské problémy zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující manžel je přistižen s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Jedna z nejoblíbenějších komedií roku 2010 s excelentní Eliškou Balcarovou, sexy Vojtou Dykem a vtipným Jirkou Macháčkem je nejen komedií pro ženy, ale zcel jistě pobaví i opačné pohlaví.

Režie: Jiří Vejdělek
Hrají: Eliška Balzerová, Lenka Vlasáková, Veronika Kubařová, Jiří Macháček, Roman Zach, Vojtěch Dyk, Martin Pechlát, Eva Leinweberová, Jiří Helekal

Originální název: Ženy v pokušení
Kategorie filmu: Filmy online » Komedie, Romantické, České

2009, ČR, 118 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (254 hlasů, průměr: 4.31 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu

Čtyřicátnice Helena, která je uznávanou odbornicí na manželské problémy zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující manžel je přistižen s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami své první lásky.

Pomoc nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma. Vilma, která je dosti výstřední dáma, má zaručený recept – nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději.

Online trailer k filmu Ženy v pokušení ke shlédnutí zdarma

Další informace o filmu Ženy v pokušení

Uživatelské recenze filmu

 1. Datum recenze: 28.8.2010 | Karla hodnotí film Ženy v pokušení:

  Ženy v pokušení jsou super. Vojta je báječnej a Eliška je famózní. Skvěle jsem se bavila.

 2. Datum recenze: 28.8.2010 | Jana hodnotí film Ženy v pokušení:

  Romantická komedie a i příběh je romantický, vtipný film je (alespoň v rámci žánru) uvěřitelný. Vejdělek režíruje s jistotou sobě vlastní a dokonale zvládá přepnout z odlehčeného tónu na ten vážnější. Herci hrají, jak nejlépe umí a Eliška Balzerová má Českého lva jistého.

  Film je to zábavný a pohodový, jak pro slabší polovičky, tak pro jejich mužský doprovod.

 3. Datum recenze: 2.9.2010 | Eliška hodnotí film Ženy v pokušení:

  tento film je boží a Vojta Dyk je k sežrání

 4. Datum recenze: 29.11.2010 | Jirka hodnotí film Ženy v pokušení:

  Zábavný inteligentní má pointu.Už dlouho jsem se tak dobře nepobavil.Super, tvůrcům gratuluji tomu říkám perfektně zvládnuté filmařské řemeslo.

 5. Datum recenze: 31.8.2011 | xXOrochimaruXx hodnotí film Ženy v pokušení:

  COŽE?! TENHLE FILM PORAZIL AVATARA? hmm, to si dělají srandu. Film mě nepobavil, hrůza, nuda. vůbec nechápu co na tom vidíte -.-

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Ženy v pokušení byl publikován dne 12. 05. 2010

Sponzoruje: slevy dnes v ČR