Rychle a zběsile 5 online

Do brazilského Ria utekli před spravedlností notorický zločinec s dobrým srdcem Dom Toretto a Brian O´Conner, bývalý polda, který mu naposled pomohl utéci z vězení. Ne však náhodou.

Režie: Justin Lin

Hrají: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Elsa Pataky, Gal Gadot, a další.

Originální název: Fast and the Furious 5

Kategorie filmu: Filmy online » Akční

2011 USA, 130 minut.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (53 hlasů, průměr: 4.55 z 5)
Ukládám ... Ukládám ...Popis filmu Rychle a zběsile 5

Do brazilského Ria utekli před spravedlností notorický zločinec s dobrým srdcem Dom Toretto a Brian O´Conner, bývalý polda, který mu naposled pomohl utéci z vězení. Ne však náhodou.

Do města pod obří Ježíšovou sochou je přivedl plán, na jehož konci na ně čeká vstupenka ke svobodě. Potíž vězí v tom, že ten plán, v nominální hodnotě 100 miliónů dolarů, které na ně čekají v sejfu policejní stanice, je naprosto šílený. Brian a Dom povolají do Ria bývalé parťáky, aby zvýšili své šance na úspěch, jenže proti nim nestojí jen zkorumpovaný narkobaron a jeho bojůvka, ale také drsný federální agent Luke Hobbs. Hobbs je typ člověka, který bere svou práci smrtelně vážně, a když dostane nějaký úkol, tak ho vždycky splní. A to je pro oba hrdiny smrtonosná kombinace. Ještě že mají auta a schopnost dostat z nich pokaždé to nejlepší.

Online trailer k filmu Rychle a zběsile 5 ke shlédnutí zdarma česky

Další informace o filmu Rychle a zběsile 5

Uživatelské recenze filmu

  1. Datum recenze: 31.7.2011 | DZ hodnotí film Rychle a zběsile 5:

    Líbil se mi jen První,čtvrtý a pátý díl. Jsou to jedny z nejlepších filmů jaké jsem kdy viděla.

  2. Datum recenze: 28.9.2011 | Standa Cibulka hodnotí film Rychle a zběsile 5:

    Film je posunutej do zbytečně dlouhých pasáží bez honiček aut a spíše spadá do jiný sféry než na jakou jsme byli zvyklý ale je celkem zajímavý a je to občas i dost dramatický a chvilkama nahánějící hrůzu při srážkách s jinými skupinami zabijáků co jím jdou po krku.Herci ale zde prakazují že mohou hrát i v žánrech kde se nejedná jen o jízdu v rychlých autech a chvilkama to připomíná filmy Danyho partáci nebo polský film Vabank při vymýšlení jak se dpstat do super pevnýho ocelovýho trezoru.Poutavá je scéna na začátku kdy se upravený vůz zachytí o vlak a jen tak tak že jeden z hrdinů v něm nezůstane a nesmete ho most.Pak se ale film nese v duchu dlouhých dialogů a až na poslední třetinu filmu vychází příprava a na zisku 100 000 000 dolarů ale to už nebudu prozrazovat at se máte na co těšit.

Pro přidání komentáře musíte být přihlášeni.

Článek o filmu Rychle a zběsile 5 byl publikován dne 21. 05. 2011

Sponzoruje: slevy dnes v ČR